İletişim çağında olduğumuz için tarihin hiç bir döneminde bu kadar farklı dil konuşan insan birbirleri iletişim kurmamıştır. İletişimin kalbi olan internet yaygınlaştıkça ortak dil olan ingilizceye de ihtiyaç artıyor. İngilizcesi zayıf olan kişiler, ticaret faaliyetlerinden araştırmalara, iş hayatlarından sosyal yaşama kadar her alanda zorluk çekiyor. Dil öğrenmek için en basit yol da ingilizce özel ders almaktan geçiyor. Birebir eğitimin avantajını kullanmak, ekonomik ve esnek zaman seçebilme açısından çok fayda sağlıyor.

 İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders ile ilgili 10 sonuç bulundu.
Tüm İller / Tüm İlçeler (Değiştir)
Listeleme

Samsun > Atakum > İngilizce Özel Ders
Merhaba, Öğrencinin/kursiyerin doğru öğretmen seçimine yardımcı olmak için ücretsiz "deneyerek karar verme"  dersi veriyorum. Öğrenci/kursiyer ilk derste edindiği izlenimden sonra benden ders almaya karar veriyor. Ayrıca isteyen öğrencilere/kursiyerlere "sözleşmeli başarı garantili kurs"  seçeneği de tanıyorum. Beş yılı Londra'da İngiliz okullarında ...

İzmir > Karşıyaka > İngilizce Özel Ders
Bilgisayar ve Yabancı Dil (İngilizce) konusunda birçok özel ders deneyimim oldu. Yazılım konusunda yardıma ihtiyaç duyanlar ya da Yds,Ielts gibi İngilizce sınavına girecek olan arkadaşlara her zaman yardımcı olmak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ankara > Çankaya > İngilizce Özel Ders
Hiç bilmeyen kardeşlerimize sıfırdan İngilizce eğitimi veriyorum,  Derslere başlamadan önce, kişiyle deneme dersi yapılacaktır ki deneme dersi ücretsizdir. Kişinin bilgisini ölçme amaçlıdır.  Yukarıda yazdığım ücret aylık ücrettir.

İstanbul > Zeytinburnu > İngilizce Özel Ders
Anadili İngilizce olan profesyonel bir öğretmenim. Aynı zamanda yetkili bir ticari danışmanım. Geniş bir endüstri sektörü yelpazesinde 15 yılın üzerinde uluslararası deneyimim olduğundan, uzmanlığım ticari İngilizce üzerinedir. Ama farklı hedeflere dönük İngilizce dersleri de vermekteyim. Öğretim tarzım sizin ...

Kocaeli > Gebze > İngilizce Özel Ders
ingilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. İlkokul ve lisedeki öğrencilere ingilizce özel ders verebilirim.

İstanbul > Şişli > İngilizce Özel Ders
Boğaziçi Mezunu Üniversite Öğretim görevlisinden Hazırlık atlama teknikleri, ipuçları.  YDS, IELTS, TOEFL ve Proficiency sınavlarına hazırlık.  Başlangıç ve tüm seviyeler için genel ingilizce dersleri

Denizli > Pamukkale > İngilizce Özel Ders
Tecrübeli kolej öğretmeninden ingilizce özel ders. yds,ielts, genel ingilizce, lys-5, teog, ara sınıflarda derslere yardımcı, hazırlık atlama, conversation yeteneklerine yönelik ders veriyorum. 

Kırklareli > Lüleburgaz > İngilizce Özel Ders
Ingilizce ve almanca dersini severek öğretmeye çalışan bi öğretmen oldugumu düşünüyorum .☺☺grup dersleri ve birebir dersler veriyorum .severek eğlenerek ogrenicek olan ogrencilerimi derslere bekliyorum .

Ankara > Çankaya > İngilizce Özel Ders
Yds özel ders konusunda tecrübeliyim not ortalamam 95. genellikle tıp sektöründen kişilerle çalıştım referanslarım mevcuttur. yazdığım tutar ders saati, işlenecek yer, gün ve mesafeye göre artabilir /azalabilir bunu öğrenciyle birebir görüşme sonrası belirlemekteyim.

İstanbul > Beşiktaş > İngilizce Özel Ders
Boğaziçi üniversitesi mezunu bireysel eğitmenlerimiz sayesinde ingilizce öğrenmenizi kolaylaştırıyoruz.size özel yapılan eğitim proğramıyla başarıya kısa zamanda ulaşmış olursunuz.
 

Twitter Google Plus Facebook Linkedin

Yapanibul.com da yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği
oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından yapanibul.com.tr hiçbir şekilde sorumlu değildir. 
Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Copyright @ 2011 - 2017