Özel Ders

Özel Ders ile ilgili 17 sonuç bulundu.
Tüm İller / Tüm İlçeler (Değiştir)
Listeleme

Samsun > Atakum > İngilizce Özel Ders
Merhaba, Öğrencinin/kursiyerin doğru öğretmen seçimine yardımcı olmak için ücretsiz "deneyerek karar verme"  dersi veriyorum. Öğrenci/kursiyer ilk derste edindiği izlenimden sonra benden ders almaya karar veriyor. Ayrıca isteyen öğrencilere/kursiyerlere "sözleşmeli başarı garantili kurs"  seçeneği de tanıyorum. Beş yılı Londra'da İngiliz okullarında ...

İstanbul > Şişli > Direksiyon Dersi
Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı Uzman Trafik Çevre Bilgisi ve Direksiyon öğretmeniyim.14 yıllık tecrübemle Trafik ve Direksiyon öğretmenliği asıl mesleğimdir.Ek iş olarak yapmıyorum. Ders vereceğimiz araçlar çift debriyaj ve fren donanımlı olup kaskolu 2016 Model clio ...

İzmir > Karşıyaka > İngilizce Özel Ders
Bilgisayar ve Yabancı Dil (İngilizce) konusunda birçok özel ders deneyimim oldu. Yazılım konusunda yardıma ihtiyaç duyanlar ya da Yds,Ielts gibi İngilizce sınavına girecek olan arkadaşlara her zaman yardımcı olmak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ankara > Çankaya > İngilizce Özel Ders
Hiç bilmeyen kardeşlerimize sıfırdan İngilizce eğitimi veriyorum,  Derslere başlamadan önce, kişiyle deneme dersi yapılacaktır ki deneme dersi ücretsizdir. Kişinin bilgisini ölçme amaçlıdır.  Yukarıda yazdığım ücret aylık ücrettir.

İzmir > Çeşme > Okul Dersleri
Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik bölümü mezunu olarak yaklaşık 6 yıldır özel ders vermekteyiz. Öğrenci evinde ya da kendi ofisimizde ders verme imkanımız vardır. Birden çok kişilik gruplar halinde yada birebir olarak ders yapılabilir.

Ankara > Çankaya > Okul Dersleri
4 yıldır Ankaranın çeşitli semtlerinde ilköğretim ve lise öğrencilerine özel ders vermekteyim.  Lise öğrencilerin Matematik, Geometri, Fizik, Kimya derslerini vermekteyim.  İlköğretim da ise bütün branşlarda özel ders, ve eğitim koçluğu yapıyorum.

İstanbul > Zeytinburnu > İngilizce Özel Ders
Anadili İngilizce olan profesyonel bir öğretmenim. Aynı zamanda yetkili bir ticari danışmanım. Geniş bir endüstri sektörü yelpazesinde 15 yılın üzerinde uluslararası deneyimim olduğundan, uzmanlığım ticari İngilizce üzerinedir. Ama farklı hedeflere dönük İngilizce dersleri de vermekteyim. Öğretim tarzım sizin ...

Kocaeli > Gebze > İngilizce Özel Ders
ingilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. İlkokul ve lisedeki öğrencilere ingilizce özel ders verebilirim.

İstanbul > Beşiktaş > Okul Dersleri
Odtü mezunundan teog için özel matematik dersi--7. Ve 8. Sınıflara yönelik matematik dersi verilir.  Dersler kişiye ve seviyesine özeldir. Ders öncesinde öğrenciye ücretsiz seviye tespit sınavı yapılır ve eksikleri belirlenir.  Dersin bir saati 100tl'dir.

İstanbul > Şişli > İngilizce Özel Ders
Boğaziçi Mezunu Üniversite Öğretim görevlisinden Hazırlık atlama teknikleri, ipuçları.  YDS, IELTS, TOEFL ve Proficiency sınavlarına hazırlık.  Başlangıç ve tüm seviyeler için genel ingilizce dersleri

Denizli > Pamukkale > İngilizce Özel Ders
Tecrübeli kolej öğretmeninden ingilizce özel ders. yds,ielts, genel ingilizce, lys-5, teog, ara sınıflarda derslere yardımcı, hazırlık atlama, conversation yeteneklerine yönelik ders veriyorum. 

Kırklareli > Lüleburgaz > İngilizce Özel Ders
Ingilizce ve almanca dersini severek öğretmeye çalışan bi öğretmen oldugumu düşünüyorum .☺☺grup dersleri ve birebir dersler veriyorum .severek eğlenerek ogrenicek olan ogrencilerimi derslere bekliyorum .

Ankara > Çankaya > İngilizce Özel Ders
Yds özel ders konusunda tecrübeliyim not ortalamam 95. genellikle tıp sektöründen kişilerle çalıştım referanslarım mevcuttur. yazdığım tutar ders saati, işlenecek yer, gün ve mesafeye göre artabilir /azalabilir bunu öğrenciyle birebir görüşme sonrası belirlemekteyim.

İstanbul > Şişli > Direksiyon Dersi
İstanbul da trafikte profesyonel olarak özel direksiyon dersi veren firmamız 1993 yılın dan bu tarafa hizmet vermektedir. İstanbul şişli de bulunan firmamıza uğrayın alacağınız özel direksiyon derslerin de sizlere yardımcı olalım..

İstanbul > Ataşehir > Okul Dersleri
Öğrencilerimizn ihtiyaçlarına yönelik eğitim proğramları düzenleyerek onların derslerinde daha başarılı olmaları için yardımda bulunmaktayız.

İstanbul > Beşiktaş > İngilizce Özel Ders
Boğaziçi üniversitesi mezunu bireysel eğitmenlerimiz sayesinde ingilizce öğrenmenizi kolaylaştırıyoruz.size özel yapılan eğitim proğramıyla başarıya kısa zamanda ulaşmış olursunuz.

İstanbul > Şişli > Direksiyon Dersi
Bizi arayın sizi evinizden alalım ve deneyimli direksiyon hocalarımız eşliğinde araç kullanmanın keyfine varın.
 

Twitter Google Plus Facebook Linkedin

Yapanibul.com da yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği
oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından yapanibul.com.tr hiçbir şekilde sorumlu değildir. 
Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Copyright @ 2011 - 2017